Pomoc drogowa i holowanie aut cennik

Dla osób, które potrzebują pomocy drogowej na terenie Wołomina i okolic, proponujemy swoje usługi holowania pojazdów i nie tylko. Pomoc drogowa – Wołomin to często wyszukiwana fraza przez osoby, których pojazdy uległy uszkodzeniu bezpośrednio w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach. W naszej firmie koszt lawety za km jest naprawdę niewielki, a zakres usług ogromny i dopasowany do potrzeb każdego klienta znajdującego się w potrzebie. 

Holowanie – Wołomin i okolice to główny profil naszej działalności. Jako pomoc drogowa funkcjonujemy przez 7 dni w tygodniu – całą dobę. Świadczymy usługi w naprawdę atrakcyjnych cenach, szczególnie jeśli chodzi o użycie lawety. Cena w tym przypadku nie przekracza średniej krajowej, a więc z nami nie będzie żadnego problemu w celu uzyskania zwrotu kosztów holowania od ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia drogowego. Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje holowanie samochodu na lawecie z naszym udziałem? A może interesuje Cię szerszy zakres usług? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem usług pomocy drogowej.

holowanie auta osobowego i dostawczego poniżej 2 tonod 250 zł / netto
holowanie auta osobowego i dostawczego powyżej 2 tonod 350 zł / netto
holowanie auta osobowego na trasieod 2,30 zł / netto za km
holowanie aut i maszyn o masie powyżej 3 tonod 4 zł / netto za km
dowóz paliwa na miejsce100 zł / netto
pomoc w odpaleniu pojazdu (rozładowany akumulator)100 zł / netto

Pomoc drogowa – Wołomin

Jeśli chodzi o koszt lawety – w naszej firmie nie musisz obawiać się o swój budżet. Zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem uszkodzonych pojazdów z drogi oraz ich bezpośrednim transportem do miejsca naprawy. To, ile finalnie kosztuje holowanie auta zależy od odległości do pokonania autolawetą – zarówno po samochód, jak i drogę powrotną wraz z załadowanym pojazdem. Holowanie – Wołomin to nie wszystko, co proponujemy jako pomoc drogowa. Zajmujemy się także takimi kwestiami, jak:

 • odpalanie samochodu w mroźne dni,
 • doładowywanie akumulatora,
 • dostarczanie paliwa w dowolne miejsce,
 • transport samochodu do serwisu napraw.

Warto dodać, że nasze transporty są objęte ubezpieczeniem OCP, które jest zabezpieczeniem dla właścicieli pojazdów holowanych. Co ciekawe, pomoc drogowa – Wołomin realizowana przez naszą firmę obejmuje też transport międzynarodowy i krajowy.  Najczęściej jednak jako auto pomoc – Wołomin działamy bezpośrednio w obrębie miasta. Swoim zakresem usług obejmujemy także:

 • Wołomin,
 • Ząbki,
 • Radzymin,
 • Zielonkę,
 • Kobyłkę,
 • Tłuszcz,
 • Dąbrówkę,
 • Klembów,
 • i wiele innych, okolicznych wiosek.

Holowanie – Wołomin. Kiedy warto skorzystać z takich usług?

Wyróżniamy wiele sytuacji, w jakich przydaje się auto pomoc – Wołomin i okolice. Z autolawety lub pomocy drogowej, możesz skorzystać w takich sytuacjach, jak:

 • problem z uruchomieniem pojazdu,
 • uszkodzenie opony lub felgi,
 • usterka auta na autostradzie,
 • całkowite unieruchomienie auta,
 • rozładowany akumulator.

Oczywiście pomoc drogowa – Wołomin w naszym przypadku działa niezwykle sprawnie, a jednocześnie nie generuje wysokich kosztów obsługi. Wiele osób, zanim podejmie decyzję o wykonaniu telefonu do pomocy drogowej, sprawdza, jakie są ceny lawet za km, by porównać kilka opcji. To pozwala na ocenę tego, ile kosztuje autolaweta. Cena pomocy naszych wykwalifikowanych ekspertów od holowania nie jest wygórowana. Staramy się dopasowywać do potrzeb wszystkich konsumentów, dlatego proponujemy najatrakcyjniejsze ceny rynkowe zarówno za holowanie, jak i wykonywanie wielu innych działań związanych z usterkami pojazdów na drodze.

Nasze wieloletnie doświadczenie jako pomoc drogowa – Wołomin pozwala nam na szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych. Wystarczy jeden telefon, a pojawimy się na miejscu nawet w ciągu kilkunastu minut. Nasi kierowcy zawsze są pod telefonem i czekają tylko na wezwanie. Osoby, które potrzebują transportu dla samochodu kupionego poza granicami Polski, również mogą skontaktować się z naszą firmą. Jako pomoc drogowa – Wołomin organizujemy też transport pojazdów na terenie całej Polski, a także Europy. 

Ekspresowa i tania pomoc drogowa – Wołomin!

Współpraca z naszą firmą do doskonały pomysł, szczególnie jeśli chcesz szybko otrzymać pomoc i jednocześnie dowiedzieć się już na wstępie, ile kosztuje laweta. W tym celu wystarczy, że sprawdzisz nasz cennik, a także średnie ceny lawet za km. Porównasz w ten sposób koszty transportu pojazdów i przekonasz się, że współpraca z nami naprawdę się opłaca. Wyróżniki, które sprawiają, że nasza auto pomoc – Wołomin jest naprawdę opłacalna, to:

 • dostęp do usług 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu,
 • jasno określone ceny usług,
 • wysoka jakość świadczonej pomocy,
 • dodatkowe ubezpieczenie dla holowanych pojazdów,
 • bogata flota holowników, które pozwalają na transport nawet większych pojazdów,
 • dobre ceny lawet za km.

Naszą ogromną zaletą jest przede wszystkim zatrudniony personel. Stawiamy na ciągłe szkolenia, prokonsumenckie podejście, a także szybko odbieramy telefony od klientów – nawet w środku nocy. Jeśli potrzebujesz pomocy w postaci autolawety na autostradzie, koniecznie skontaktuj się z nami. W niektórych sytuacjach jesteśmy w stanie rozwiązać problem uszkodzonego pojazdu praktycznie od ręki, pod warunkiem że mamy odpowiednie części, a usterka auta nie jest mocno skomplikowana. Wyślemy Twój samochód do najbliższego warsztatu samochodowego, celem jego naprawy – niezależnie od rodzaju usterki oraz poziomu uszkodzenia.

Jak otrzymać pomoc w ramach autolawety?

Nasza pomoc drogowa – Wołomin organizuje szybki transport pojazdów niezależnie od ich lokalizacji. Najszybciej reagujemy jednak w Wołominie oraz okolicy powiatu Wołomińskiego. Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje laweta? Cennik sprawdzisz bezpośrednio na naszej stronie, natomiast dokładny koszt holowania ustalisz z pracownikiem na etapie kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 503 503 057.

Jeśli przydarzył Ci się wypadek na drodze, potrzebujesz autolawety lub pomocy w odpaleniu pojazdu na mrozie, koniecznie skontaktuj się z nami. Aby przyśpieszyć proces weryfikacji zgłoszenia i dać nam możliwość szybkiego zareagowania, warto udostępnić nam lokaliację swojego auta. Można to zrobić bezpośrednio przez stronę internetową – wystarczy, że uruchomisz moduł GPS w urządzeniu, a my poznamy Twoją lokalizację z dokładnością co do metra. Aby skorzystać z holowania pojazdu, koniecznie będzie także przygotowanie:

 • dowodu rejestracyjnego,
 • pieniędzy na opłacenie usługi pomocy drogowej,
 • telefon komórkowy.

Pamiętaj, aby w razie usterki pojazdu na drodze (szczególnie na autostradzie) zawsze mieć ze sobą załadowany telefon. Dzięki temu utrzymasz z nami stały kontakt, a my będziemy mieć dostęp do Twojej lokalizacji. To pozwoli na szybkie dotarcie na miejsce zdarzenia i udzielenie kompleksowej pomocy przez naszych specjalistów z pomocy drogowej. 

Pomoc drogowa – cennik. Ile kosztuje holowanie auta?

Nie da się jednoznacznie określić tego, ile będzie kosztować holowanie samochodu. Finalna cena w dużej mierze zależy od tego, jakie są gabaryty pojazdu, waga oraz odległość potrzebna do przetransportowania auta z miejsca na miejsce. W przypadku pomocy drogowej – Wołomin realizowanej przez naszą firmę, możemy zaproponować następujące ceny:

 • holowanie auta osobowego i dostawczego poniżej 2 ton – od 250 złotych netto,
 • holowanie auta osobowego i dostawczego powyżej 2 ton – od 350 złotych netto,
 • holowanie auta osobowego na trasie – już od 2,3 złote za kilometr trasy,
 • holowanie aut i maszyn o masie powyżej 3 ton – od 4 złotych netto za kilometr trasy,
 • dowóz paliwa na miejsce – 150 złotych,
 • pomoc w odpaleniu pojazdu (rozładowany akumulator) – 100 złotych.

Powyższy cennik jasno określa to, ile kosztuje laweta, a także dodatkowe usługi. Pomoc drogowa – Wołomin prowadzona przez naszą firmę to zespół wykwalifikowanych specjalistów oraz naprawdę szeroka flota pojazdów, która pozwala na holowanie praktycznie wszystkich aut poruszających się po drogach publicznych. Z nami naprawdę szybko można pozbyć się problemu. To, ile kosztuje holowanie samochodu na lawecie zależy też od stopnia skomplikowania sytuacji. Niektóre pojazdy można łatwo wciągnąć na lawetę, natomiast inne wymagają poświęcenia nieco więcej czasu, co przełoży się na finalne koszty lawety. Holowanie pojazdów – Wołomin, które realizujemy, jest przystępne cenowo i pozwala na wypracowanie sporych oszczędności.

Autoholowanie – Wołomin. Kiedy zadzwonić po pomoc?

Jeśli potrzebujesz pomocy podczas wystąpienia usterki unieruchamiającej pojazd, uszkodzenia auta w wyniku kolizji lub innej sytuacji na drodze, która nie pozwala na dalszą jazdę, koniecznie zadzwoń do nas i poznaj koszt lawety, a także cennik pozostałych usług. Po pomoc drogową – Wołomin warto zadzwonić też w razie problemów z odpaleniem auta na mrozie, a nawet wtedy, kiedy zabraknie paliwa. Świadczymy kompleksowe usługi, dlatego z nami nie musisz martwić się o rozwiązanie problemu z autem – zajmiemy się Tobą i Twoim samochodem tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Pomoc autolawety przydaje się w szczególności na autostradach i wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości holowania auta na linkach holowniczych. Co warto wiedzieć – na autostradzie jedyną legalną metodą usunięcia pojazdu z drogi jest laweta. Ceny usług w naszej auto pomocy, są zróżnicowane i zależą głównie od wagi pojazdu, sytuacji oraz odległości do pokonania. Im więcej kilometrów do przejechania, tym większa będzie finalna cena usługi.

Pomoc Drogowa Zadzwoń!

+48 503 503 057 Udostępnij lokalizację