LAWETA MAŁOPOLE 24H NA TELEFON – POMOC DROGOWA CAŁODOBOWO W MAŁOPOLU

Pomoc drogowa Małopole

holowanie auta osobowego i dostawczego poniżej 2 ton w Małopolu

od 250 zł / netto

holowanie auta osobowego i dostawczego powyżej 2 ton w Małopolu

od 350 zł / netto

holowanie auta osobowego na trasie w Małopolu

od 2,30 zł / netto za km

holowanie aut i maszyn o masie powyżej 3 ton w Małopolu

od 4 zł / netto za km

dowóz paliwa na miejsce w Małopolu

150 zł / netto

pomoc w odpaleniu pojazdu (rozładowany akumulator) w Małopolu

150 zł / netto

Poszukiwanie usług pomocy drogowej w Małopolu wcale nie musi być kłopotliwe. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą przewozową, a otrzymasz kompleksową pomoc w naprawdę szerokim zakresie. Nawet jeśli zadzwonisz z błahą sprawą, czyli rozładowanym akumulatorem, pomożemy Ci tak szybko, jak tylko będzie to możliwe – pojawimy się na miejscu i uruchomimy pojazd z rozładowaną baterią. 

Pomoc drogowa Małopole to usługi, które realizujemy kompleksowo już od wielu lat. Stawiamy na przejrzystość cen, wysoką jakość świadczonej pomocy, a także doradztwo w zakresie tego, gdzie warto oddać uszkodzony pojazd do naprawy. Co ciekawe, praktycznie każdy, kto potrzebuje pomocy drogowej w Małopolu może skontaktować się z nami przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Pomoc drogowa – Małopole – nie tylko holowanie, ale i transport!

Warto zaznaczyć, że usługi pomocy drogowej – Małopole świadczone przez naszą firmę nie ograniczają się tylko do usuwania uszkodzonych pojazdów z dróg, ale także obejmują dowóz paliwa na miejsce czy nawet odpalanie samochodu z rozładowanym akumulatorem. Chętnie zajmiemy się przewozem aut osobowych, dostawczych, jak i nawet ciężkich maszyn o masie nie większej niż 9 ton. Wykorzystujemy nowoczesną flotę pojazdów holowniczych, co umożliwia nam kompleksowe i szybkie transportowanie nawet najbardziej uszkodzonych samochodów – w dowolnie wybrane miejsce.

Pomoc drogowa – Małopole to oferta skierowana nie tylko do osób, które chcą szybko usunąć swój uszkodzony pojazd z autostrady lub drogi ekspresowej, ale także dla każdego, kto potrzebuje transportu maszyn ponadgabarytowych. Z naszą pomocą możesz przewieźć dowolny rodzaj pojazdu na terenie Polski, jak i za granicą – oczywiście po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca załadunku oraz rozładunku.

Usługi pomocy drogowej w Małopolu – ile to kosztuje?

Cennik usług pomocy drogowej w Małopolu obejmuje głównie podstawowe usługi, takie, jak np. holowanie aut osobowych i dostawczych o masie do 2 ton, powyżej 2 ton, a nawet holowanie samochodów na trasie w cenie od 2,30 złotych netto za kilometr. Standardowe stawki holowania zaczynają się od 250 złotych netto, natomiast usługi związane z dowozem paliwa lub pomocą w odpaleniu auta z rozładowanym akumulatorem to wydatek na poziomie 150 złotych netto.

Kontaktując się z nami, celem otrzymania pomocy drogowej w Małopolu, jasno przedstawimy ofertę oraz wstępną wycenę, która uwzględni odległość kierowcy holownika od klienta oraz późniejszą trasę holowania, np. do warsztatu samochodowego. W dzisiejszych czasach dostęp do naprawdę ekspresowej, bezpiecznej i rzetelnej pomocy drogowej jest na wagę złota. Z tego względu serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i nawiązaniu współpracy zarówno w sytuacjach kryzysowych na drodze, które wymagają holowania pojazdu, jak i transportu – krajowego i międzynarodowego.

Kiedy warto skorzystać z pomocy drogowej w Małopolu? Dowiedz się więcej!

Jest wiele sytuacji, w jakich warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług pomocy drogowej. Małopole to niewielka miejscowość, gdzie również możemy pomóc praktycznie każdemu, kto ma jakikolwiek problem ze swoim samochodem – mowa tu zarówno o osobach prywatnych, jak i przedsiębiorcach, którzy potrzebują pomocy, np. w razie uszkodzenia pojazdu dostawczego w czasie realizowania dostaw paczek.

Inne sytuacje, w jakich pomoc drogowa – Małopole jest dobrym wyborem, to:

  • uszkodzenie opony lub felgi,
  • usterka auta na drodze ekspresowej lub autostradzie,
  • kolizja drogowa, która unieruchomiła pojazd,
  • wyciek płynów, np. oleju lub czynnika chłodniczego.

Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą, a zyskasz pewność, że usuniesz swój uszkodzony pojazd z drogi najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Gwarantujemy naprawdę atrakcyjne ceny usług pomocy drogowej w Małopolu, co tylko przekłada się na opłacalność współpracy z nami. Nie czekaj – postaw na wieloletnie doświadczenie, jasno określony cennik oraz doskonałą cenę holowania za kilometr trasy.

Pomoc Drogowa Zadzwoń!

+48 503 503 057 Udostępnij lokalizację