LAWETA RADZYMIN 24H NA TELEFON – POMOC DROGOWA CAŁODOBOWO W RADZYMINIE

Pomoc drogowa Radzymin

holowanie auta osobowego i dostawczego poniżej 2 ton w Radzyminie

od 250 zł / netto

holowanie auta osobowego i dostawczego powyżej 2 ton w Radzyminie

od 350 zł / netto

holowanie auta osobowego na trasie w Radzyminie

od 2,30 zł / netto za km

holowanie aut i maszyn o masie powyżej 3 ton w Radzyminie

od 4 zł / netto za km

dowóz paliwa na miejsce w Radzyminie

150 zł / netto

pomoc w odpaleniu pojazdu (rozładowany akumulator) w Radzyminie

150 zł / netto

Pomoc drogowa w Radzyminie to usługi, które realizujemy już od wielu lat z wykorzystaniem nowoczesnej floty pojazdów, a także umiejętności nabytych przez naszych pracowników. Jeśli Twój pojazd uległ jakiemukolwiek uszkodzeniu, a Ty szukasz pomocy w zakresie jego holowania, koniecznie skontaktuj się z nami. Gwarantujemy przede wszystkim rzetelną pomoc w zakresie załadowania pojazdu na lawetę, jego zabezpieczenia, a także przetransportowania do zakładu mechaniki pojazdów, gdzie zostanie naprawiony. W razie konieczności możemy też przewieźć auto bezpośrednio na miejsce złomowania, jeśli ten nie nadaje się do zrealizowania prac remontowych. Pomoc drogowa – Radzymin to tylko jedna z wielu lokalizacji, gdzie proponujemy nasze kompleksowe usługi.

Pomoc drogowa w Radzyminie – na jakie usługi można liczyć?

Jeśli szukasz naprawdę profesjonalnej pomocy z zakresu pomocy drogowej – Radzymin, koniecznie weź pod uwagę naszą ofertę. Gwarantujemy przede wszystkim dostęp do takich usług, jak:

  • holowanie aut osobowych i dostawczych,
  • holowanie maszyn o masie powyżej 3 ton,
  • dowóz paliwa na miejsce zdarzenia,
  • pomoc w odpaleniu samochodu.

To oczywiście nie wszystkie usługi, jakie możemy zrealizować w ramach pomocy drogowej w Radzyminie. W razie potrzeby jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb indywidualnego klienta, a także przetransportować pojazd do wybranego miejsca. Podsumowując: pomoc drogowa – Radzymin to szereg profesjonalnych działań, które umożliwiają szybkie usunięcie uszkodzonego pojazdu z drogi, a także dostarczenie go do mechanika, celem naprawy. Z nami możesz skontaktować się nawet w stosunkowo błahych sprawach, np. kiedy zabraknie Ci paliwa na autostradzie lub okazało się, że akumulator nie wytrzymał niskich temperatur na zewnątrz i nie jesteś w stanie odpalić auta.

Kto powinien zdecydować się na profesjonalną pomoc drogową – Radzymin?

Na pomoc drogową – Radzymin powinien zdecydować się każdy, kto ma problemy ze swoim samochodem lub pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, gdzie w wyniku powstałych uszkodzeń mechanicznych nie można kontynuować dalszej jazdy. Skontaktuj się z naszą firmą, jeśli chcesz jak najszybciej usunąć zalegające auto z drogi – publicznej lub prywatnej, a także masz takie problemy, jak:

  • przebita opona,
  • uszkodzona felga w samochodzie,
  • rozładowany akumulator,
  • usterka pojazdu na autostradzie lub drodze ekspresowej.

Można śmiało powiedzieć, że kompleksowo zajmiemy się wszelkimi zagadnieniami, które dotyczą samochodów osobowych, motocykli, a nawet maszyn wielkogabarytowych o wadze powyżej 3 ton. Wystarczy, że zdecydujesz się na pomoc drogową – Radzymin, a zyskasz możliwość uzyskania wsparcia nawet w środku nocy – jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Ile kosztuje pomoc drogowa w Radzyminie?

Koszty holowania pojazdów, jak i innych usług związanych z odpaleniem pojazdu uzależnione są od dokładnej lokalizacji, w jakiej znajduje się klient. Za holowanie auta osobowego lub dostawczego o masie poniżej 2 ton zapłacisz średnio od 250 złotych netto w górę. Jeśli chodzi o dowóz paliwa na miejsce zdarzenia – realizujemy taką usługę w cenie 150 złotych netto. Nie musisz już obawiać się o wysokie koszty holowania pojazdów w ramach usług pomocy drogowej. Radzymin to jedna z wielu miejscowości, gdzie jesteśmy w stanie zaoferować swoje usługi i przedstawić rzetelną wycenę, która będzie pokrywać się z całkowitymi kosztami holowania. Najczęściej wycenę usługi pomocy drogowej w Radzyminie realizujemy na podstawie: odległości lawety od uszkodzonego pojazdu oraz długości trasy do przetransportowania pojazdu, np. do warsztatu samochodowego.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z pomocą drogową – Radzymin?

Jest wiele powodów, dla jakich warto zdecydować się na nasze usługi pomocy drogowej – Radzymin. Gwarantujemy przede wszystkim całodobową dostępność naszych specjalistów wraz z nowoczesną flotą pojazdów, a także rzetelne podejście do każdego problemu – tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Cechuje nas transparentność cen, szeroki zakres usług, a także gwarancja bezpieczeństwa podczas transportu pojazdów – nawet tych nienadających się do dalszej jazdy.

Pomoc Drogowa Zadzwoń!

+48 503 503 057 Udostępnij lokalizację